Červen 2016

Psí útulek Canis centrum letos oslavil 10.výročí

Akce se konala 18. června na nádvoří zámku v Lanškrouně.

Oslavu zahájil moderátor Jirka Hurych, k sobě na podium pozval vedoucí útulku Renatu Kristkovou a patrona celé této akce pátera Zbigniewa Czendlika, který nejenže se stal patronem oslavy, ale i celého útulku.

Zbignew Czendlik popřál útulku vše nejlepší do dalších let a málo psích svěřenců.

Po zahájení přišla na řadu první kapela Hlasy ve tmě, jejich písničky a hlasy naladily posluchače na celý den dobrou náladou.

Doprovodný program zahájily ukázky ZKO Luková pod vedením pí. Řehákové. Nejvíc diváků zaujaly ukázky a vystoupení sportovní kynologie.

Pejsky vystřídala věkově mladá, ale již dlouho hrající kapela Dědovy blechy. Jejich písničky rozpohybovaly diváky. Písničky této kapely si posluchači broukali i po jejich vystoupení.

Další ukázkou pro návštěvníky byly psí agility pod vedením pí. Zichové. Tunel, slalom a skočky zvládali pejsci a jejich páníčkové úplně suprově. Diváci jim za jejich výkon poděkovali velikým potleskem.

Třetí kapelou v pořadí byla českotřebová kapela Minimax. Zazpívala krásné české písničky, které spousta lidí znala. Bohužel jejich vystoupení bylo spojeno s technickými problémy baskytaristy. Ačkoliv jejich produkce byla krátká, velmi se líbila.

Canisterapie byla poslední ukázkou doprovodného programu, ve kterém musela proběhnout malá změna. Návštěvníci se mohli pomazlit se dvěmi fenkami dlouhosrsté kolie. Jejich majitelka pí. Stehlíková návštěvníky seznámila nejen se svými pejsky, ale se vším co canisterapie obnáší.

Na podiu mezitím proběhla zvuková zkouška skupiny Hadron. Tato skupina vyrazila spoustě návštěvníků dech. Jejich vystoupení a písničky ocenili diváci velkým a dlouhým potleskem.

Ihned po skončení Hadronu zahrála a zazpívala mladá lanškrounská skupina Regen, a lanškrounský zámek se začal plnit návštěvníky, kteří se již těšili na vystoupení Olympic revival.

Olympic revival byl třešničkou na dortu celé akce. Návštěvníci si s nimi nejen zazpívali, ale i zatančili. Olympicům se v Lanškrouně líbilo a tak svůj program o něco prodloužili. Diváci se s nimi rozloučili a poděkovali za jejich krásné vystoupení.

Sponzoři:
MĚSTO LANŠKROUN, ELEKTRO KSK, WENDEL,HUSQVARNA-ROBERT POLÁK,GMS, FEIS M. TRAFIKA AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ

Útulek dlouhodobě podporují:
SKLENÁŘSTVÍ ŠULÁK, SCHOTT, ELEKTRO.CZ,CHOVEX, VETERINÁRNÍ KLINIKA ŠILAROVI , PLOTY BEVES, ŠENKÝŘ ZÁMEČNICTVÍ, JK ZOO, VOSÁCI,SDH NEPOMUKY, ODTAHOVÁ SLUŽKA HELVÍKOV, LAOS

PANÍ STROUHALOVÁ, PANÍ ŠULCOVÁ, PAN ŠEBESTA, PAN KAREŠ, MVDR.KARLÍK

FOTKY Z AKCE ZDE

OTEVŘENO PRO VEŘEJNOST

PONDĚLNÍ - ZAVŘENO 
ÚTERÝ - ZAVŘENO 
STŘEDA - ZAVŘENO 
ČTVRTEK - 15-17 HODIN
PÁTEK - 14-15 HODIN 
SOBOTA - 14-16 HODIN
NEDĚLE - 14-16 HODIN

V případě zájmu o venčení

mimo otevírací dobu

volejte na 724 813 222

Útulek podporují: